YÜKLENİYOR

Kurumsal Giyim Mimarisi

Kurumsal Giyim Mimarisi

MODERN, ŞEHİRLİ, KALİTE VE STİL SAHİBİ.
KADIN VE ERKEK GİYİMİNDE MODAYA YÖN VEREN TASARIMLARI, STİL SAHİBİ BİR BOYNER HOLDİNG MARKASINI, KURUMSAL SATIN ALIMLARINIZ İÇİN SİZLERLE BULUŞTURUYORUZ.

ZAMANSIZ, KALİTELİ, GÜÇLÜ VE MODERN MARKA DEĞERLERİNİ İTALYAN MİRASI İLE HARMANLAYAN DİVARESE, HER DÖNEM DERİ AKSESUAR GRUBUNDA EN YENİ TRENDLERİ BELİRLİYOR. KURUM İÇİ HEDİYE ÜRÜNLERİNİZDE VAZGEÇİLMEZ MARKALARINIZDAN.

FARKLI, MODERN, YENİLİKÇİ VE DAİMA İDDİALI DURUŞUYLA QUE, KENDİNE ÖZGÜ STİLİNDEN ÖDÜN VERMEYENLERE ÖZEL TASARIMLAR SUNUYOR. ÖZELLİKLE DERİ VE TEKSTİL ÜRÜNLERİNDE İDDİALI TASARIMLARIN MARKASI OLMA VAADİNİ YERİNE GETİRİYOR.

İKONİK BİR MARKA OLAN GEORGE HOGG, TASARIMDA ZAMANSIZLIĞI VE İNGİLİZ ÇİZGİSİNİ SUNUYOR. TEKSTİL ALANINDA DA ÜRÜNLERİNİ BEĞENİYE ÇIKARAN MARKA, KURUMSAL ÜRÜNLERDE DE KOLEKSİYONUMUZDA YER ALIYOR.

1846 YILINDA, AMERİKA’DA KURULAN CROSS, KALEM SEKTÖRÜNDEKİ BÜYÜK, PRESTİJLİ DÜNYA ÇAPINDA BİR MARKADIR. BU PRESTİJİ, DERİ AKSESUAR ALANINA DA TAŞIYAN MARKA ADINA TÜRKİYE’DE KURUMSAL SATIŞININ HİZMETİNİ VERİYORUZ. SINIRLI SAYIDA ÜRETİLEN CROSS MARKALI DERİ ÜRÜNLERİ KATALOĞUMUZDAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ OLDUĞUMUZ WAXED COTTON, DÜNYANIN 1 NUMARALI İSKOÇYALI ÜRETİCİSİ TARAFINDAN İSKOÇYA FABRİKALARINDA KENDİNE HAS YÖNTEMLERLE ELDE EDİLEN, VİNTAGE DOKULU EŞSİZ BİR KUMAŞTIR. ÜRÜN; TEKSTİL VE MODA SEKTÖRÜNDE, HAVA KOŞULLARINA VE SUYA SON DERECE DAYANIKLI, MUMLU DERİ GÖRÜNÜMLÜ, KULLANILDIKÇA DOKUSU DEĞİŞEN ÖZELLİKLERİ İLE BİLİNİR. WAXED COTTON, DÜNYA GENELİNDE İHRAÇ EDİLMEKTEDİR VE HER SEZON LONDRA, PARİS, SALT LAKE CİTY, MÜNİH VE MİLANO'DA SUNULMAKTADIR.

İLETİŞİM BİLGİLERİ