YÜKLENİYOR

Kurumsal Giyim Mimarisi

Kurumsal Giyim Mimarisi

TASARIM & ÖZLEM KAYA

SMP ve Özlem Kaya işbirliği sonucunda sizler için müthiş bir deneyim sunuyoruz. Özlem Kaya ile birlikte size özel koleksiyon hazırlıyoruz.

Kurumsal giyimin kumaş ve hammaddeden, tasarım, örnekleme, üretim ve kalite güvencesinden zamanında lojistik gerekliliğine kadar olan dinamiklerini anlıyoruz. Esnek bir hizmet sunuyoruz.

1977 İSTANBUL DOĞUMLU. MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ TEKSTİL BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ.

Özlem Kaya

ÖZLEM KAYA

Eğitimi sırasında Hakan Yıldırım’la tanıştı ve altı sene boyunca Yıldırım’ın asistanlığını yaptı. 2004’te kendi

markasını kurdu. Moda Tasarımcıları Derneği başkanı olarak görev yapıyor. Moda literatürüne uygun, kaliteli, farklı ve ses

getirecek tasarımlara imza atan Özlem Kaya SMP Marka Pazarlama ile birlikte çalışmaktadır.

HADİSE - PENTİ

FAHRİYE EVCEN - ÜLKER

DEMET EVGAR - ETİ

BURCU ESMERSOY - TİVİBU

MAXXROYAL

ÖZGÜ NAMAL - AKBANK

TYVEK’TEN, KEÇE’YE, KUMAŞ’TAN, DERI’YE; PEK ÇOK ALTERNATIF MATERYALDEN ÜRETILEN AKSESUAR ÜRÜNLERIMIZIN CORNER MARKASI CASE LOOK! TASARIM VE HIZLI MODA KAVRAMINI BIR ARAYA GETIREN CASE LOOK; AKSESUAR ALANI IÇIN GELIŞTIRILEN GENÇ VE DINAMIK BIR MARKADIR. HEM KURUMSAL, HEM DE MAĞAZACILIKTA DILEDIĞINIZ AKSESUARLAR IÇIN SINIRSIZ TASARIM VE ÖZGÜN TEKNIKLERLE BIRBIRINDEN FARKLI KOLEKSIYONLAR ORTAYA ÇIKARIYORUZ.

MODA LITERATÜRÜNE UYGUN, KALITELI, FARKLI VE SES GETIRECEK TASARIMLARA IMZA ATAN ÖZLEM KAYA & SMP MARKA PAZARLAMA ISBIRLIGI, TÜRKIYE’NIN ÖNDE GELEN HIZMET SEKTÖRLERINDEKI FIRMALARA AYRICA ÜLKEMIZDE FAALIYET GÖSTEREN ULUSLARARASI MARKALARA KURUMSAL KIYAFETLER TASARLAYIP ÜRETEN, SEKTÖRDE HEM MODA MARKALARI ILE ÜRETIM, HEM MODACI ISBIRLIGINI HAYATA GEÇIREN, AYRICALIK YARATAN TEK VE ÖZEL BIR İŞ MODELIDIR.

İLETİŞİM BİLGİLERİ