YÜKLENİYOR

Kurumsal Giyim Mimarisi

Kurumsal Giyim Mimarisi

HER SEZON İÇİN İSTERSENİZ SİZİN TASARIMLARINIZI HAYATA GEÇİRİYOR, İSTERSENİZ TASARIM EKİBİMİZ İLE SİZE ÖZEL KOLEKSİYON TASARIMI HİZMETİ VERİYORUZ. 20 YILLIK ÜRETİM TECRÜBEMİZ İLE MARKANIZA YAKIŞAN KALİTEYİ, REKABETÇİ FİYAT VE MALİYET AVANTAJLARI İLE BİR ARAYA GETİRİYORUZ.

TÜRKİYE GENELİNDE AVM’LERDE SON TÜKETİCİ İLE BULUŞAN PERAKENDE MAĞAZALARI İÇİN DERİ AKSESUAR ÜRETİMİ YAPIYORUZ. MARKANIZ İÇİN DERİ VE PU DERİ, KADIN VE ERKEK GRUBUNA AİT ÇANTALAR, CÜZDANLAR VE DERİ AKSESUAR KOLEKSİYON ÜRETİMLERİNİ KENDİ ATÖLYELERİMİZDE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. TASARIM, NUMUNE, ÜRETİM, SATIŞ SONRASI HİZMET AVANTAJINI TEK ÇATI ALTINDA BULUŞTURUYORUZ.

Business

AR-GE
DERİ

DERİ AR-GE EKİBİMİZ, HAMMADDE KONUSUNDA DÜNYADAKİ SON YENİLİKLERİ TAKİP ETMEKTE, ÜRÜN TEDARİĞİ KONUSUNDA ÇEŞİTLİLİK VE SÜREKLİLİĞİ SAĞLAMAKTADIR.

DERİ AKSESUAR
TASARIMI

DERİ AKSESUAR (ÇANTA, CÜZDAN, VALİZ, KEMER) TASARIM EKİBİMİZ GÜNCEL TASARIM TRENDLERİ DOĞRULTUSUNDA İHTİYAÇLARA EN DOĞRU ŞEKİLDE YANIT VEREN TASARIMLARI TALEPLE BULUŞTURMAKTADIR. MAĞAZALARDA SON TÜKETİCİLER İÇİN SATIŞA SUNULAN ÜRÜNLERİN EN EFEKTİF ÇALIŞMALARINI GERÇEKLEŞTİRMEKTEYİZ.

İşçi Kıyafeti
Saha Kıyafeti

DERİ ÜRÜNLERİN
ÜRETİM TAKİBİ

EKİBİMİZ, DONANIMLI ATÖLYELERİ VE YENİLİKÇİ AR-GE FAALİYETLERİYLE YÜKSEK KALİTEDE ÜRETİM YAPMAKTA, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HER ZAMAN ÖN PLANDA TUTMAKTADIR.

FARKLI, GÜÇLÜ DAİMA İDDİALI KENDİNE ÖZEL STİLİNDEN VAZGEÇMEYEN, YENİLİKÇİ TASARIMLAR.

MODERN , ŞEHİRLİ, KALİTE VE STİL SAHİBİ MODAYA YÖN VEREN TASARIMLAR.

İLETİŞİM BİLGİLERİ